Site Loader
KONUM / İLETİŞİM

Ankara Römork Demiri Montajı, Ankara Römork Demiri Montaj, Ankara Römork Demir Montajı, Ankara Römork Demiri, Ankara römork çeki demiri, Ankara römork çeki demiri montajı, Ankara römork çeki demiri topuzu, Ankara Çeki Demiri Fiyatı, Ankara Çeki Demiri Uygulama, Ankara Çeki Demiri Proje

 

Her tip ve her model otomobile çeki demiri montajı yapıyoruz. Otomobillerin hepsine aynı çeki demiri montajı yapılmaz. Çeki demirlerinin görevi aynı olsada, farklı model araçlara farklı tip çeki demiri montajı yapılır. Her aracın model bilgilerine göre uygun çeki demirleri kullanılır. Sabit ya da portatif topuzlu olmak üzere iki tip çeki demiri bulunur.

Çeki demirinin montajı kolay bir işlemdir. Çeki demiri montajında araca hiç bir şekilde zarar gelmez. Daha sonra çeki demirinin sökülmesinde de araçta bir hasar oluşmaz. Montajı yapılan çeki demiri yerinden oynamaz ve güvenlidir.


Çeki Demiri İşleminde Öncelikli olarak Volkswagen, Seat, Opel, Honda, Fiat, Toyota, Alfa Romeo, Skoda, Mazda, Renault, Chevrolet, Ford, Kia, Chery, Dacia, Mitsubishi, Citroen, Tofaş, Hyundai, Peugeot, Subaru ve diğer markalara hizmet verilmektedir.

VİP HİZMETİMİZ Porsche, Mini, Land Rover, Mercedes, Bmw, Audi, Volvo araçlarınız için lütfen bizi arayın!

ŞİMDİ ARAYIN ! | WHATSAPP DESTEK


no images were found


Hızlı Bir Şekilde Sunulacak Olan Hizmetimizin Başlıca En Önemli Püf Noktası İçin Gerekli Olan Sürecimiz Aşağıdaki Gibidir.

01.İstenilen Ürün

Temin etmek istediğiniz ürününüzün ne olduğunu ve mümkünse örnek bir detaylı resimi tarafımıza iletip bu süreci hızlandırabilirsiniz.
02.Araç Bilgisi

Ürün seçimin de en önemli baş rolü oynayan kısım ise araç bilgisidir. Lütfen aracınızın marka model ve üretim yılını ürün seçiminde doğru şekilde bildiriniz.
03.Stok Durumu

İstenilen ürünün detayları tarafımıza bildirildikten sonraki süreç ise stok bilgisi kontrolü yapılır. Stok da bulunan ürün için gerekli işlemler yapılmaya başlanır yok ise 3 iş günü içerisinde temin edileceğini bilmenizi isteriz.
04.Montaj Zamanı

Tüm işlemler sırasıyla tamamlandıktan sonra montaj için öncelikle sizin müsait gününüz baz alınır ve daha sonra ise montaj zamanı ayarlanır. Montaj günü aracınızı şirketimize getirdiğinizde çalışma arkadaşlarımız tüm hızıyla montajı tamamlarken sizde çayınızı yudumlayarak yapılan işlemi takip edebileceksiniz.