Her tip ve her model otomobile çeki demiri montajı yapıyoruz. Otomobillerin hepsine aynı çeki demiri montajı yapılmaz. Çeki demirlerinin görevi aynı olsada, farklı model araçlara farklı tip çeki demiri montajı yapılır. Her aracın model bilgilerine göre uygun çeki demirleri kullanılır. Sabit ya da portatif topuzlu olmak üzere iki tip çeki demiri bulunur.

Çeki demirinin montajı kolay bir işlemdir. Çeki demiri montajında araca hiç bir şekilde zarar gelmez. Daha sonra çeki demirinin sökülmesinde de araçta bir hasar oluşmaz. Montajı yapılan çeki demiri yerinden oynamaz ve güvenlidir.


Çeki Demiri İşleminde Öncelikli olarak Volkswagen, Seat, Opel, Honda, Fiat, Toyota, Alfa Romeo, Skoda, Mazda, Renault, Chevrolet, Ford, Kia, Chery, Dacia, Mitsubishi, Citroen, Tofaş, Hyundai, Peugeot, Subaru ve diğer markalara hizmet verilmektedir.

VİP HİZMETİMİZ Porsche, Mini, Land Rover, Mercedes, Bmw, Audi, Volvo araçlarınız için lütfen bizi arayın!

ŞİMDİ ARAYIN ! | WHATSAPP DESTEK

 Otomobil Çeki Demiri, Otomobil Çeki Demir, Bursa Otomobil Çeki Demiri, Otomobil Çeki Demiri Montajı, OtomobilÇeki Demiri Montaj, Bursa Otomobil Çeki Demiri Montajı, Otomobil Çeki Demiri Fiyatı, Otomobil Çeki Demiri Fiyat, Otomobil Çeki Demiri Modelleri, Otomobil Çeki Demiri Modeller