Çeki Demiri, aracınızın kapasitesi ile orantılı olarak dilediğiniz yükü çekebilmeniz için tasarlanmıştır. Aracınızın ana iskeletine monte edildiğinden herhangi bir biçimde yükün serbest kalması olasılığı yoktur. Ancak, çekeceğiniz yükün aracınızın kapasitesine uygun olup olmadığından emin olmalı buna göre bir römork tercih etmelisiniz. Her ne kadar çeki demiri yükü çekebilecek olsa da, aracınızın gücü, çekmek istediğiniz yükü çekemeyecek niteliklere sahip olabilir. Aracınızın müsaade edilen çekme kapasitesini öğrenmek için aracınızın *Katar Ağarlık Etiketinde bulunan 4 kilogram değerin deki, 2 inci kg değerinden, 1 inci kg değerini çıkartıktan sonra kalan kg değeri, aracınızın çekme kapasitesini bulabilirsiniz.

(* KATAR AĞARLIK ETİKETİ; her aracın kapı direklerinde yada ön kaput altında motor bölmesi etrafında bulunan, aracın şase numarası ile 4 adet kg değerini gösteren etikettir. Bu etiketteki 1 inci değer; aracın “Azami Yüklü Ağarlığını” ifade eder. 2 inci kg değeri; Aracın Römorklu yada Karavanlı Azami Ağırlını, 3 üncü değer En Fazla Ön Dingil taşıma kapasitesini, 4 üncü değer ise En Fazla Arka Dingil taşıma kapasitesini ifade eder.)


Çeki Demiri İşleminde Öncelikli olarak Volkswagen, Seat, Opel, Honda, Fiat, Toyota, Alfa Romeo, Skoda, Mazda, Renault, Chevrolet, Ford, Kia, Chery, Dacia, Mitsubishi, Citroen, Tofaş, Hyundai, Peugeot, Subaru ve diğer markalara hizmet verilmektedir.

VİP HİZMETİMİZ Porsche, Mini, Land Rover, Mercedes, Bmw, Audi, Volvo araçlarınız için lütfen bizi arayın!

ŞİMDİ ARAYIN ! | WHATSAPP DESTEK